İlke İletişim

Kurumsal Kimlik Çalışmaları | Markalaşma

Markanızın bilinirliğini sağlamak, Prestijini artırmak, farklılığınızı öne çıkartarak dijital platformda sizi tanıtıyoruz.

Markanız için kurumsal kimliği oluşturulurken, geliştirilen doğru stratejiler ile uluslararası platformlarda yer almanızı sağlayabilir.
 

Markanız ile özdeşecek bir logo sizin tamamen tanınırlılığınızı ifade edecektir. Kurumsal kimlik oluşumunda logo tasarımı en önemli unsurları içerir. 

Kurumsal kimliğiniz yaptığınız işin merkezini oluşturur ve bu sebeple oluşumunuzun önemini bilerek, ileriyi düşünerek hareket edilmelidir. Pazarlamada kurumunuzun görünen yüzü ile sizi tamamen ifade edebilmelidir. Kurumunuzun merkezi doğru stratejilerde uygulanmalı.

Kurumsal kimliğinizin oluşumunu en başından uzun vadeli bir perspektif ile oluşturulmalıdır.  

Amblem / logo Tasarımı, Kartvizit tasarımı, Bloknot tasarımı, Haberleşme formları, Muhasebe dokümantasyon tasarımları, Antetli Kağıt, Antetli devam kağıdı, Diplomat zarf, Zarflar Kraft zarf, Faks formu, Dosya kapağı, Dosya içi, E-posta imzası, Dikey banner, Promosyon malzemeleri tasarımı, Davetiye, CD Cover, Kimlik ve ziyaretçi kartı, Sunum şablonu, Etiket sticker, Kurumsal web tasarım, Araç – filo giydirme, Katalog, broşür, insert ve  diger grafik tanıtım çalışmaları.


© İlke İletişim 2001 - 2022 Tüm Hakları Saklıdır...