İlke İletişim

Biz Kimiz ?

Web Tasarım, Yazılım ve Dijital Reklam Hizmetleri

İlke iletişim dijital web ajansı olarak 2001 yılından bu yana tüm projelerimizi titizlikle, özveriyle ve özenle ele alıp hayata geçiriyoruz.

Firmamız Web Tasarım, Web Yazılım, Mobil Uygulama, Grafik Tasarımı (Logo - Kartvizit - Broşür – Dergi – Katalog – insert – Afiş – Banner – E-Posta Bülten tasarımı), SEO - Arama Motoru Optimizasyonu, E Mail Tanıtımı, SMS (kısa mesaj) Tanıtımı, 360° Sanal Tur, Dijital Katalog ve Dijital Reklam hizmetleri ile firmanıza özgü ve ihtiyaçlarınıza özel hizmetler sunuyoruz.

Firmamız sizi en iyi yansıtan ve işinizi hızlı, pratik yapmanızı sağlayan yazılımlar geliştirerek, zamanınızdan kâr, teknolojiden maksimum fayda sağlamanıza olanak tanıyan, size özel web tasarım, özgün tasarım ve içeriklerle donatılmış projeler geliştiriyoruz.

Neler Yapıyoruz
WEB TASARIM YAZILIM

Web tasarımınız, creative, etkileyici grafik tasarım çizgilerine sahip, sizi en iyi yansıtan, mobil cihazlara ve farklı ekran çözünürlüklerine göre şekil alabilen, Seo Optimizasyonlu 100% uyumlu kod yapısına, sahip, content management System yazılımımız ile 100% kontrol edilebilir yönetim panelli ve UX Design - Tüm mobil cihazlarla (Responsive web tasarımı) uyumlu, Materyal Design tekniğiyle hazırlıyoruz .

SEO ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Geri dönüşü en yüksek, yani en karlı reklam yatırımı, Doğrudan ilgili hedef kitleye ulaşın. Bir numara olmak sizinde hakkınız! Anahtar Kelimelerinizi beraber belirleyelim... Rakiplerinize Fark atın!

DİJİTAL KATALOG

Sıkıcı PDF lerden sizde kurtulun! Geleneksel tanıtım ve pazarlama aracı olarak kullanılan baskı katalog ve broşürlerden ise; istenilen hedefe ulaşma ve maliyet açısından çok daha etkili ve ekonomiktir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Google+, Youtube gibi başlıca sosyal Medya ağlarında firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin bilinirliğini artırmak için paylaşımlarınızın net olarak belirlenmesi, planlaması, tüm sosyal medya hesaplarınızın birbirine bağlanması , sayfalarınızın markanızı yansıtan renkler ve düzenlemelerinin yapılması, belirli periyotlar düzenli paylaşımların ve güncellemelerinin yapılması ile tanıtım başarınızı arttırıyoruz.

SİZİN İÇİN DİJİTAL ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

Creative, etkileyici, grafik tasarım çizgileriyle sizi en iyi yansıtan, kalıpların dışına çıkaran yaratıcı, fark edilir kirlerle çözümler sunuyoruz. İşimizi özveriyle, severek yapıyoruz.

FİRMA TANITIM VİDEOSU DRONE İLE HAVA ÇEKİMİ

Firma tanıtımınız marka bilinirliğinizi artırabilir ve insanların %100 akılda kalıcılığınızı sağlayabilir. Firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi görseller eşliğinde video tanıtımı ile anlatabilirsiniz. Ziyaretçileriniz potansiyel müşterileriniz haline gelebilir. Teknolojinin son trendlerinden olan Drone ile hava çekimidir. Firma binanızın, Fabrikanızın, Otelinizin, fuardaki standınızın veya ürünlerinizin kalitelisini hava dan video ve resim çekimleri ile sunduğunuz hizmeti ve kalitenizi tüm potansiyel hedef kitlenize sunabilirsiniz.

GRAFİK TASARIMI Kurumsal Kimlik

Sizi yansıtan kalıpların dışına çıkaran YARATICI FİKİRLER Sunuyoruz. Logo Tasarım, Kartvizit, Katalog, Broşür, İlan, Banner, Flyer, Poster, Reklam, Kampanya, E-Bülten, Kurumsal Kimlik Tasarım çalışmaları Bizimle, Kurumsallığınıza uygun, size özel, sizi yansıtan çizgi ve renkleri bulacaksınız.

360° Sanal Tur

Müşterileriniz size gelmeden 360 derece fotoğraf çekimi ile mekanınızı gezebilme özgürlüğüne sahip olabilir. 360 derece panoramik görüntüler ile mekanlarınızı hedef kitlenize oradaymış hissi vererek açabilir sizi tercih etmeleri için gerekli nedenleri görsel olarak da paylaşabilirsiniz.

MOBİL APP

Mobil uygulama kesinlikle mobil site ile karıştırılmamalıdır. Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır.

WEB TASARIM PROJENİZE
BİRLİKTE HAYAT VERELİM!
Alt Text

© İlke İletişim 2001 - 2022 Tüm Hakları Saklıdır...